top of page

NASI KLIENCI

FSP to fińska firma świadcząca szeroki zakres usług procesu obróbki powierzchniowej. Długoterminowa współpraca ze Spondeo obejmuje wsparcie podczas uczestnictwa w targach, projektowanie contentu w różnych wersjach językowych oraz wizualizacje stoisk targowych. Zapewniamy również rozwiązania w zakresie rekrutacji na wszystkich poziomach.

Nordcloud to fińska firma błyskawicznie rozwijająca się w obszarze technologii informatycznych, oferująca technologię opartą na danych w chmurze. W 2017 Spondeo przeprowadziło projekt tymczasowego zarządzania operacjami w Poznaniu, w zakres którego wchodziło nadzorowanie pracowników jednostki w biurze, planowanie budżetu finansowego, przygotowanie programu świadczeń pracowników oraz stworzenie projektu polityki zatrudnienia.

 

LVS Brokers działa w sektorze innowacyjnych usług finansowych.
W latach 2017 – 2018 Spondeo przeprowadziło cały proces wejścia na rynek, począwszy od market research, poprzez szeroką analizę otoczenia prawnego oraz konkurencji, obejmującą również mystery shopping. Kulminacyjnym punktem projektu było założenie polskiej spółki, stworzenie treści dla strony internetowej oraz zatrudnienie pierwszego managera.

 

Concria świadczy usługi w branży czyszczenia i polerowania betonu.

Od 2018 r. Spondeo koordynuje proces uzyskiwania testów właściwości
i certyfikacji produktów na europejskim rynku produktów firmy Concria.

 

HUB logistics to fińska grupa świadcząca usługi outsourcingu logistyki magazynowej oraz usługi konsultingowe. Nasz projekt rozpoczął się w 2014 r. i miał na celu rozwój poprzez dokonanie przejęcia, wykorzystując takie narzędzia, jak research rynkowy oraz badania przesiewowe. Przejęcie zostało pomyślnie zakończone w marcu 2017 r. Firma Spondeo zapewniała doradztwo oraz due diligence podczas całego projektu.

 

Pochodząca z Finlandii firma Stofix jest producentem okładzin z cegły. Nasz projekt rozpoczął się pod koniec 2014 r. i miał na celu otwarcie produkcji w ciągu 6 miesięcy. Spondeo uczestniczyło w poszukiwaniu lokalizacji dla firmy i zatrudnianiu kluczowych pracowników do produkcji, by ostatecznie sfinalizować założenie firmy w Polsce.

 

Zainteresowała cię nasza oferta?

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo, za pomocą formularza kontaktowego lub LinkedIn

bottom of page