Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Stargard, Poland

Job Type

Full-time

About the Role

Nasz klient, firma produkcyjna w Stargardzie jedna z czołowych spółek w branży przemysłowej obróbki powierzchni poszukuje do swojego teamu

Specjalisty ds. BHP i Ochrony Środowiska.

Typ umowy: Umowa o pracę/Kontrakt B2B

Główne zadania na stanowisku:

Określanie wymagań prawnych niezbędnych do spełnienia norm BHP
Kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy we wszystkich jednostkach organizacyjnych
Tworzenie standardów BHP, opracowywanie, wdrażanie i weryfikowanie wymaganych procedur oraz instrukcji
Wsparcie przy prowadzeniu audytów BHP i ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami i haromonogramem
Bieżące monitorowanie zmian przepisów dotyczących ochrony środowiska pod kątem danej instytucji,
Inicjowanie zmian w procesach produkcyjnych i operacyjnych poprzez wskazywanie najlepszych dostępnych technologii pozwalających na minimalizację negatywnego oddziaływania na środowisko,
Prowadzenie wymaganej przez prawo dokumentacji
Prowadzenie szkoleń wstępnych oraz okresowych z zakresu BHP
Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prowadzenia badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia
Uczestniczenie w kontrolach prowadzonych przez zewnętrzne organy kontrolne, udzielanie wyjaśnień oraz realizowanie ewentualnych zaleceń pokontrolnych.

Requirements

  • Wykształcenie przynajmniej średnie w zakresie BHP

  • Dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP

  • Znajomość systemów zarządzania BHP i Ochrony Środowiska – będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność i odpowiedzialność ze realizację powierzonych zadań

  • Znajomość języka angielskiego.

What we offer:

- Stabilne zatrudnienie
- Elastyczność w ustalaniu czasu pracy
- Pakiet benefitów (premia kwartalna, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków).

Ready for a new challange?

Czekamy z niecierpliwością na Twoje zgłoszenie!