Spondeo
 

Misją naszej firmy jest pomoc polskim przedsiębiorstwom na fińskim rynku, a także firmom fińskim na rynku polskim. Polskie produkty i usługi, niezależnie od branży, niezmiennie znajdują uznanie w oczach fińskich konsumentów. Sprawia to, że Finlandia stanowi atrakcyjny kierunek dla firm, które poszukują możliwości rozwoju na nowym rynku zagranicznym.

 

Spondeo to firma dysponująca szeroką wiedzą ekspercką oraz rozbudowaną  siecią kontaktów. Nasze działania dobieramy optymalnie pod kątem indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. To, co się dla nas liczy, to wyniki i rozwój Twojej firmy. Jeśli jesteś zainteresowany poszerzeniem swojej działalności o rynek fiński i chciałbyś dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu!

O NAS

 
Nasz Zespół
Tuomas Asunmaa

tuomas@spondeo.fi | + 48 514 615 048

                                               +358 50 535 2525

Weronika Gidel-Asunmaa

weronika@spondeo.fi | + 48 603 256 526

                                                 

Tuomas przyjechał do Polski w roku 2005. Przed Spondeo pracował kilka lat jako Menedżer Działu Finansowego w Valkea Media Warsaw, zarządzał także linią biznesową newslettera biznesowego. Tuomas ma również wieloletnie doświadczenie w implementacji i rozwoju systemów ERP dla finansów. Pochodzi z Oulu w północnej Finlandii i zdobył tam tytuł magistra ekonomii na University of Oulu.

Głównym obszarem zainteresowań Weroniki jest rekrutacja i klienci kluczowi. W 2011 roku założyła polską firmę rekrutacyjną, która zakończyła swą działalność w 2014 r. - działalność firmy polegała na rekrutacji pracowników fizycznych na rynki skandynawskie

i południowoamerykańskie. Jest z Poznania i ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu.

Andrzej Wiśniewski

andrzej@spondeo.fi | +48 692 140 805

Andrzej dołączył do Spondeo w 2016 roku i aktualnie pracuje nad wybranymi projektami rekrutacyjnymi klientów, uruchamiając sprzedaż i asystując w badaniach rynkowych oraz innych projektach doradczych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Nottingham Business School, pochodzi z Poznania.

Zainteresowała cię nasza oferta?

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo, za pomocą formularza kontaktowego lub LinkedIn