Spondeo
 

Misją naszej firmy jest pomoc polskim przedsiębiorstwom na fińskim rynku, a także firmom fińskim na rynku polskim. Polskie produkty i usługi, niezależnie od branży, niezmiennie znajdują uznanie w oczach fińskich konsumentów. Sprawia to, że Finlandia stanowi atrakcyjny kierunek dla firm, które poszukują możliwości rozwoju na nowym rynku zagranicznym.

 

Spondeo to firma dysponująca szeroką wiedzą ekspercką oraz rozbudowaną  siecią kontaktów. Nasze działania dobieramy optymalnie pod kątem indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. To, co się dla nas liczy, to wyniki i rozwój Twojej firmy. Jeśli jesteś zainteresowany poszerzeniem swojej działalności o rynek fiński i chciałbyś dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu!

O NAS

 
Nasz Zespół
Tuomas Asunmaa

tuomas@spondeo.fi | + 48 514 615 048

                                               +358 50 535 2525

Weronika Gidel-Asunmaa

weronika@spondeo.fi | + 48 603 256 526

                                                 

Tuomas przyjechał do Polski w roku 2005. Przed Spondeo pracował kilka lat jako Menedżer Działu Finansowego w Valkea Media Warsaw, zarządzał także linią biznesową newslettera biznesowego. Tuomas ma również wieloletnie doświadczenie w implementacji i rozwoju systemów ERP dla finansów. Pochodzi z Oulu w północnej Finlandii i zdobył tam tytuł magistra ekonomii na University of Oulu.

Głównym obszarem zainteresowań Weroniki jest rekrutacja i klienci kluczowi. W 2011 roku założyła polską firmę rekrutacyjną, która zakończyła swą działalność w 2014 r. - działalność firmy polegała na rekrutacji pracowników fizycznych na rynki skandynawskie i południowoamerykańskie. Jest z Poznania i ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu.

Andrzej Wiśniewski

andrzej@spondeo.fi | +48 692 140 805

piotr.png
Piotr Worsztynowicz

piotr@spondeo.fi

Andrzej dołączył do Spondeo w 2016 roku i aktualnie pracuje nad wybranymi projektami rekrutacyjnymi klientów, uruchamiając sprzedaż i asystując w badaniach rynkowych oraz innych projektach doradczych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Nottingham Business School, pochodzi z Poznania.

Piotr dołączył do Spondeo na początku 2018 roku i od tej pory zajmuje się projektami sprzedażowymi dla klientów z branż przemysłowej i IT.  Ukończył studia europejskie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz uzyskał tytuł MBA Georgia State University i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. 

zdj.jpg
Tomasz Wnuk

tomasz@spondeo.fi

IMG_3215.jpeg
Anna Jędrzejewska

anna@spondeo.fi 

Tomasz studiuje międzynarodowe stosunki gospodarcze (specjalizacja: międzynarodowy biznes) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.  Dołączył do Spondeo w lutym 2021 roku i zajmuje się projektami dotyczącymi partnerstwa krajów europejskich.  

Anna jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Dołączyła do Spondeo w czerwcu 2021 roku. Pomaga klientom w rekrutacji i wejściu na polski rynek. Oprócz zainteresowania międzynarodowym biznesem, chętnie tworzy grafiki, rysuje i czyta książki psychologiczne.

Bez tytułu copy.png
Julia Morta

julia@spondeo.fi

me.jpg
Matvey Kashyn

matvey@spondeo.fi

Julia dołączyła do Spondeo w czerwcu 2021 roku. Zajmuje się przede wszystkim badaniami rynku, marketingiem i szukaniem oraz kontaktowaniem potencjalnych klientów. Ukończyła studia na kierunku ekonomia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a  obecnie studiuje zarządzenie na tej samej uczelni.

Matvey jest odpowiedzialny za poszukiwanie danych do projektów konsultingowych, pozyskiwanie potencjalnych klientów, a czasami również marketing. Posiada doświadczenie w generowaniu leadów oraz w sprzedaży. Obecnie studiuje międzynarodowe stosunki gospodarcze na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. 

3-.png
Evan Lisinski

evan@spondeo.fi

Image from iOS-4.jpg
Natalie Kaczmar

natalie@spondeo.fi

Evan jest Amerykaninem, który ukończył studia a Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ma doświadczenie w pracy w różnych międzynarodowych start-upach z branży IT na Ukrainie i w Polsce. W Spondeo obecnie kieruje projektami rekrutacyjnymi na Ukrainie.

Natalie jest absolwentką Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. Iwana Franki i Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Kultury i Sztuk Pięknych. Pracowała jako tłumacz, a później zajęła się bardziej kreatywnym obszarem - rekrutacją, gdzie mogła rozwinąć swoje umiejętności informatyczne. Pracuje w Spondeo w roli Talent Acquisition Specialist.

Image from iOS-5.jpg
Oksana Kets

oksana@spondeo.fi

E5573366-3984-41D1-B5C4-9AEE7215AB9F.JPG
Diana Chipak

diana@spondeo.fi

Oksana ukończyła Lwowski Uniwersytet Narodowy im. Iwana Franki. Uzyskała tytuł magistra ze studiów regionu Mórz Bałtyckiego i Czarnego, natomiast jej licencjat dotyczył służby dyplomatycznej. Interesuje się stosunkami międzynarodowymi oraz dyplomacją. Uznaje się za obywatelkę świata.

Diana dołączyła do Spondeo jako Sales and Business Consultant w 2022 roku. Pracowała w branżach suplementów diety i zarządzania edukacją w Warszawie i Nowym Jorku. W Spondeo pomaga klientom w badaniach rynku, generowaniu leadów i sprzedaży. Pochodzi ze Lwowa, studiuje ekonomię i przedsiębiorczość w Bennington College w Stanach Zjednoczonych.

1637064746645-modified.png
Tatiana (Tania) Sen

tania@spondeo.fi

Tania ukończyła licencjat na kierunku: język i literatura angielska na Lwowskim Uniwersytecie Narodowym im. Iwana Franki. Pracowała jako nauczycielka j.  ang. i uczestniczyła w kreatywnych projektach dla Lviv Regional Youth Center. Ma doświadczenie w pozyskiwaniu talentów i przeprowadzaniu rekrutacji. W Spondeo pełni rolę Talent Acquisition Specialist.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo, za pomocą formularza kontaktowego lub LinkedIn.